קהילת אמיו אונליין ישראל - תנאי הרשמה

חוקי קהילת אמיו-אונליין 
מטעמי נוחות, התנאים נוסחו בלשון זכר. אולם, כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד. 
1. השימוש באתר, על תכניו ושירותיו, מוצעים לך בכפוף לקבלת כל התנאים הנכללים ברשימת תנאים זו. 
2. הסכמה לתנאי האתר 
2.1. הגלישה באתר ו/או הרשמתך כמשתמש, במטרה לקבל את שירותיו יחשבו להסכמה מצדך לקבלת התנאים הללו. הנהלת האתר רשאית להשעות, לחסום ו/או להפסיק לאלתר את גישת הגולש לשירותינו אם יפר את התנאים. 
2.2. הנהלת האתר רשאית לעדכן את התנאים מעת לעת כאוות נפשה ולפי צרכיה. 
3. חל איסור להשתמש באתר למטרות בלתי-חוקיות. 
4. הרישום לאתר 
4.1. חל איסור לרשום אדם אחר שלא בהסכמתו ו/או ללא נוכחותו אל מול מרקע המחשב בשעת הרישום וזאת על מנת לוודא כי הוסברו לו כל תנאי האתר. 
4.2. הרישום באתר הוא אינדיבידואלי לגולש; חל איסור להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר. 
4.3. בעת הרישום, חובה לדייק בכל הפרטים האישיים הנדרשים, הן לצורכי הרישום וההנהלה והן לקשר עם המשתמשים האחרים. 
5. המידע המפורסם באתר והאחריות עליו 
5.1. אין לפרסם ו/או להעביר באמצעות האתר כל מידע שנחשב לשקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, מידע הפוגע בפרטיותו של הזולת, פורנוגרפי, בעל אופי מיני ו/או אירוטי, גזעני ו/או בלתי חוקי. 
5.2. אין לפרסם פרסומי רווח אישי בתגובות, באשכולות ו/או בהודעות פרטיות. רווח זה נתפש על ידי הנהלת האתר בשתי צורות: האחת, פרסום אתר אישי בפורומים האחרים ולא בפורום 'פרסום אתרים' ו/או בכל אמצעי אחר שהוא אינו פורום 'פרסום אתרים' והשניה, הוספת קישור של רווח כספי למשתמש המפרסם. 
5.3. אין לקלל ו/או להעליב ו/או להשמיץ משתמש אחר בפורום; פעולה זו תגרור ענישה בדמות השעיה, חסימה ו/או הפסקה לאלתר של גישת הגולש לשירותי האתר. 
5.4. המתעסקים בנושאי התכנות ואחסון אתרים חינמי. 
5.5. אתה, כמשתמש באתר, אחראי באופן בלעדי לנכונות המידע המפורסם ו/או המועבר על ידך באמצעות האתר. 
5.6. הנהלת האתר אינה לוקחת על עצמה אחריות לתכנים המפורסמים ו/או המועברים בין המשתמשים. היא רשאית למחוק אותם על פי צרכיה ורצונותיה; כל מקרה בעל אופי אחר,אי-לכך, הנהלת האתר תתרשם מכל מקרה באופן שונה. 
5.7. הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן הנושאים, התגובות, 'באנרים' ו/או לכל חומר פרסומי אחר באתר. האחריות לכך מוטלת על המשתמש המפרסם בלבד. 
5.8. אין לעשות באתר שימוש מסחרי בדרך של משלוח פרסומות ו/או בדרך אחרת. 
6. האתר בהווי דמוקרטי-ישראלי 
6.1. כל זכויות הקניין הרוחני, החומרי וכן זכויות היוצרים בקשר לאתר, במסגרתה של הזכות לקניין, שייכים להנהלת האתר בלבד. 
6.2. על חוקים ותקנון האתר, יחול הדין הישראלי; סמכות השיפוט לגביו שייכת לבתי המשפט המוסמכים בלבד במדינת ישראל. 
7. אתה מצהיר כי ידוע לך שלהנהלת האתר אין יכולת ו/או אפשרות לבדוק, לנפות ו/או לסנן את המשתמשים הנרשמים לאתר. 
8. המצאותם של קישורים לאתרים אחרים אינם מהווים ערובה לתכנים באתרים אלה מבחינת מהימנותם, שלמותם ו/או מכל בחינה אחרת. 
9. בנושאי עזרה ו/או תמיכה בתחומי קוד ו/או תכנות, אין להפנות משתמשים לתוכנות העברת מסרים, כגון: Skype, Messenger ו/או WhatsApp – יש לענות את התשובה בנושא וזאת במטרה למנוע פתיחת נושאים מיותרים מצד המשתמשים האחרים העלולים להיתקל באותה הבעיה ו/או להזדהות עם בעיה כזו או אחרת. 
חוקי פורום גלובאלים:
1. חל איסור מוחלט לפרסם נושאים ו/או תגובות הנחשבות בעיני הנהלת האתר כ'ספאם' שמשמעו - פרסום מסיבי ללא כל התחשבות באחר (משתמשים ו/או הנהלת האתר). 
2. חל איסור לפרסם תגובות (תגוביות) ו/או נושאים הפוגעים במשתמשים האחרים באתר ו/או מכילים תכנים אסורים על פי הכותר 'המידע המפורסם באתר והאחריות עליו' בדף 'חוקי קהילת אמיו-אונליין'. הווה אומר - תכנים המכילים מילים גסות, תמונות ו/או תוכן פורנוגרפי ו/או תכנים המעליבים, מבזים, משפילים ומסיתים את המשתמש האחר. 
3. חל איסור מוחלט על פתיחת נושאי ביקורת ו/או המלצה נגד ו/או בעד שרתים באתר בפורומים שאינם פורום  'ביקורות והמלצות על שרתים'. 
4. חל איסור מוחלט לפתוח נושאים בהם אתם, המשתמשים, מציעים את עצמכם לניהול באתר. על מנת לקרוא את הפרמטרים לקידום לתפקיד בהנהלת האתר, ניתן להתעדכן בדבר בפורום המתאים.
5. אין לפתוח נושאים המבקשים פרטים אישיים של משתמש מסוים באתר, משמע - חל איסור לבקש את מנוי ה-Skype של המשתמש ו/או מספר סלולרי, כתובת דוא"ל וכיוצא באלה במסגרת הזכות לפרטיות. 
6. חל איסור מוחלט, ברור ומפורש לפרסם את אתרכם (בעיקיפין ו/או ישירות) בפורום למעט בפורום 'פרסום שרתים' ו/או בתת-פורום 'ביקורות והמלצות על שרתים' למען קבלת ביקורת בונה אודות שרתכם.
7. אין להגיב באשכולות שעבר 7 ימים מאז ההודעה האחרונה בהם, באשכולות כאלה תופיע הודעת אזהרה מעל תיבת התגובה אשר מתריאה על אשכול ישן, מותר להגיב באשכול כזה אך ורק באישור של מפקח ומעלה.
8. אין להקפיץ אשכול לפני שעברו 24 שעות מאז ההודעה האחרונה שבו במידה וההודעה האחרונה היא שלכם. במקרים חריגים יהיה ניתן לעשות זאת באישור של מנהל הפורום ומעלה.
9. חל איסור לעשות דאבל פוסטים בפורום (הודעה אחרי הודעה באשכול) - ניתן לעקוף זאת אך ורק באישור מפקח ומעלה.


הנהלת האתר מבקשת לשמור על החוקים (התנאים) לעיל. על כל משתמש פעיל בקהילה, להתעדכן בחוקים מעת לעת היות שהנהלת האתר רשאית ומבצעת שינויים לחוקים אלו.
עם החלטתי להמשיך בתהליך ההרשמה, אני מצהיר כי קראתי והסכמתי לתנאי ההרשמה.


קהילת אמיו אונליין ישראל 2022 - מופעל באמצעות MyBB
זמן נוכחי: 07-05-2022, 03:06 PM